≡ MENU
Úvodní strana » Služby » Geofyzika

Geofyzikální měření

Geofyzikální měření využíváme v rámci inženýrskogeologického a hydrogeologického průzkumu. Tato měření lze s úspěchem využít k ověření a zpřesnění výsledků klasických průzkumných metod jako jsou různé druhy sond a vrtů. Při objasňování geologické stavby na lokalitě je kombinací geofyzikálních měření se sondami či vrty možné dosáhnout nejlepších možných výsledků.

Nabízíme kompletní metodiku pro řešení mělkých přípovrchových problémů v geologii, nejčastěji pomocí seismických, geoelektrických a radiometrických měření. Pro specifické problémy lze využít též magnetometrická a gravimetrická měření.

Radiometrická měření se kromě klasického průzkumu uplatňují v problematice ochrany obyvatelstva před účinky ionizujícího záření, která je řešena prováděním stanovení radonového indexu pozemku a měřením objemové aktivity radonu ve stávajících obytných stavbách.

Rozsah, metodika a náplň průzkumu je vždy navržena na míru dané zakázce a společně s rozpočtem je dojednána přímo se zákazníkem, přesně dle jeho potřeb a požadavků.

Jsme tu pro vás

Již od roku 1990 poskytujeme spokojeným zákazníkům kvalitní služby. Naše činnost je podložena tradicí a dlouhou praxí.

Rychlý kontakt

Kancelář

Na Veselou 771/24
266 01 Beroun-Závodí

Úřední hodiny

Po až Pá - 8:00 až 12:30
Tel: +420 311 621 721
E-mail: obchod@chalupaggs.cz